Masáže

Bolí Vás záda, za krkem, nebo jiná část Vašeho těla? Nebo si chcete jen odpočinout, zrelaxovat Vaše tělo, či se zbavit celulitidy? Pak neváhejte vyzkoušet některou z masáží. Nejen, že pomohou Vašemu tělu, ale dopřejí i odpočinek Vaší mysli od všedních starostí.

Relaxační masáž je masáž, při které dochází k celkovému uvolnění – fyzickému i psychickému a tím k regeneraci Vašeho těla

Lymfatická masáž je jemná hmatová technika. Dochází při ní ke zrychlení toku lymfy, tím odvodu škodlivých látek z těla a vyprázdnění tukových buněk.Používá se jako prevence proti celulitidě, ke zmenšení otoků, k urychlení vstřebávání hematomů, ke zvýšení imunity, uvolnění a relaxaci organismu.

Reflexní terapie je diagnostická, terapeutická a preventivní metoda. Využívá tlaku na místa některých částí těla (nejčastěji nohou, ale i rukou, obličeje  a uší). Je vhodná, pokud nelze masírovat přímo postižený orgán.

Medová masáž je ruská technika. Využívá přilnavosti medu nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím. Při masáži působí léčivá síla včelího medu přímo na organismus. Masáž odstraňuje usazeniny, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Dornova metoda je jemná manuální technika. Vrací klouby a obratle na původní místo a to za pohybu klienta v dynamice. Může pomoci tam, kde příčinou problému (bolesti) je mechanický posun kloubů.

Breussova masáž je jemná a energetická. Hodí se na uvolňování a prevenci bolestí dolní části páteře. Použitím třezalkového oleje dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Je ideálním doplňkem Dornovy metody.